הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

משרדנו " ד"ר נירית שולשטיין, עו"ד "  מקדיש מאמצים מרובים על מנת להנגיש את אתר האינטרנט ולספק שירות לכלל האוכלוסייה, ולספק חווית שימוש מקסימלית באתר לכל אדם ואדם, כולל ציבור בעלי המוגבלויות .

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות באתר זה בוצעו על פי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הדפדפנים Firefox , internet  explorer  ו- chrome  google מספקים תמיכה טובה לנגישות באתר .

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

כמו כן , האתר מותאם ומונגש גם עבור הגולשים בו באמצעות טלפון סלולרי.

 

הנגשת האתר של משרד " ד"ר נירית שולשטיין " מתבצע תוך שימוש ביישומון הנגישות של UserWay . מטרת היישומון לשפר את תאימות האתר להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1), היישומון סורק באופן קבוע את האתר ומוודא את עמידתו בתקנים ואת היותו נגיש באופן המיטבי עבור כל מי שזקוק לשימוש בנגישות באתר.

הפעלת תפריט הנגישות

תפריט הנגישות של אתר זה ניתן להפעלה על ידי לחיצה על המקש "טאב\TAB " כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בצד שמאל של העמוד .

 

תוסף זה פעיל באתר ללא כל צורך בפעולה מיוחדת בכדי להפעילו.

 

פרטי אחראי\ת נגישות באתר

השקענו משאבים רבים על מנת להנגיש את האתר. אם בכל זאת נתקלתם בקושי ו/או בבעיית הנגשה כלשהי, אנא פנו אליי בהקדם, על מנת שאוכל לטפל במהירות וביעילות.

נירית שולשטיין

טל': 0528710848

במייל: shulstein@gmail.com

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה ביום 28.8.2022.

איך אוכל לעזור?